Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Igazgatói iroda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptySzomb. Okt. 22, 2016 9:17 pm

- Elnézést, hogy nem szóltam előre - csókoltam kezet udvariasan McGalagonynak. - Sürgős ügyben keresem.
- Azt reméltem is - megkerülte az íróasztalát, helyet foglalt, s engem is hellyel kínált. - Mi történt?
- Ahogy sejtette, van egy roxfortos diák, aki veszélyt jelenthet ránk - csaptam rögtön a közepébe. - Viszont akaratán kívül szolgálja őket, megfenyegették.
- Kik ők? - a professzorasszony szeme ijesztően csillogott.
- Halálfalók, akik nem repestek Mr. Potter tetteitől - feleltem.
- És ki ez a diák?
- Ismétlem, hogy nincs biztonságban - Ezt nem Ralphért tettem, hanem Bree-ért. Sokszor mondják, hogy veszélyeztetik az érzelmek a munkát, de néha muszáj. - Ha az úgynevezett Szövettség megtudja, hogy ezt kikotyogta nekünk, akkor veszélyben van az élete. És nekik a Minisztériumban vannak tégláik.
- Ezt mindig is gondoltuk - McGalagony felállt az asztaltól. - Természetesen, ez az információ a Renden belül marad. Viszont a fiú érdekében mindenképpen tudnom kell, hogy figyeljek bizonyos jelekre.
- Ralph - adtam meg magam. - Ralph Blackwine.
- Hm... - megállt Dumbledore portréja előtt, akivel egy ideig elsutyorgott, aztán visszafordult hozzám. - Menj vissza, vigyázz a fiúra és küldd el hozzám Mr. Jack Stacksot - bocsátott el, zöldre festve a lángokat.
- Értettem, Igazgatónő - bólintottam, majd visszautaztam a Karib-szigetekre.
/folytatódik a Karib-szigeteken/
Vissza az elejére Go down
Victoire Weasley

Victoire Weasley


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2015. Aug. 02.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptyKedd Okt. 27, 2015 7:09 pm

-Rendicsek, egy másodperc, és kész is vagyok - löktem be magam előtt az igazgatói ajtaját kopogás nélkül, majd egy röpke öt perc után (McGalagony megközelítőleg négy percig folyamatosan beszélt a bezárt ajtókon történő kopogás fontosságáról) már üres táskával léptem ki a professzor irodájából.
-Victoire Weasley, ha még egyszer kisétálsz, miközben még beszélek...! - hallottuk még utoljára McGalagony szitkozódását, majd a hátam mögött becsukódó ajtó félbevágta az indulatos szavakat.
-Már itt is vagyok - léptem Houston mellé, megrántva egy kicsit a táskám szíját. - Viszont amondó volnék, ne itt folytassuk a beszélgetést, mert megközelítőleg tíz másodperc múlva, úgy érzem, hatalmas letolásban fogok részesülni, ha nem tűnök el innen - néztem tűnődve a hatalmas ajtóra. - Futunk? - pillantottam fel kérdőn a fiú arcába.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptyKedd Okt. 27, 2015 6:59 pm

Szerettem volna beszélni Vicky-vel, de Vannah előtt nem nagyon szerettem volna, így kivételesen örültem neki, hogy az egyik hugrabugos barátnője útközben elrabolta. Nem emlékszem pontosan, hogy miért, de nem is nagyon számított. Viszont már akkor eléggé közel voltunk az igazgatói irodához, szóval inkább későbbre halasztottam a beszélgetést. Amikor a bejárat elé érkeztünk én megálltam.
- Menj csak be nyugodtan, de én inkább kint maradok - magyaráztam. - Nem hiszem, hogy most szükség lenne rám ott bent.
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptyVas. Aug. 09, 2015 8:15 pm

November

Régi barátom, Hudson még mindig döbbenten nézett rám, pedig már a beszélgetés végefelé jártunk.
- És itt vannak az akták másolatai, hogy legyen mit olvasgatnia lefekvés előtt, Mr. Rye - adott át egy nagy paksamétát McGalagony. - Hozzáraktuk még pár diákét, akik fontosak lehetnek az Ön szempontjából. Ralph Blackwine, Savannah Bay, Christine Cooper és Emily Cave. Természetesen, ha máséra is szüksége van, bármikor megkereshet. Egyéb kérdés?
- Nincs, McGalagony professzor - vettem át a papírokat, majd felálltam. - Jössz, Hudson?
Vissza az elejére Go down
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptyVas. Aug. 09, 2015 7:44 pm

/Elkezdődött a Folyosókon/

Már emeltem a kezem, hogy kopogjak, mikor valakinek a keze a vállamra nehezedett. Hátrakaptam a fejemet.
- Ó, Hudson! - sóhajtottam fel a megkönnyebbüléstől. - Megijesztettél!
- Bocsánat! Csak meg akartam köszönni, hogy Selinával beszélgettél. Nagyon jót tett neki. Eddig lányokkal nem igen beszélgetett. - hadarta el Hudson lihegve.
- Hát, semmiség. Jó fej lány.
- Hazamész a szünetben?
- Igen. Amúgy honnan jöttél?
- Ja, a Nagyteremből rohantam fel. De... - itt elsápadt. - Az nagyobb kérdés, hogy Te miért jöttél?
- Hudson... - itt aggódva ajkamba haraptam. - Nagy baj közeledik.

Hudson mellett ültem egy székben, miközben az Igazgatónővel beszélgetett. Miután vagy ötször megkérdezte, hogy biztos és én bólintottam, hogy igen, elengedtek. Az ajtó előtt álltam még pár percig. Mi van, hogyha én visszajövök és már nem is lesz sulink? Oké, ez azért túlzás, de akkor is! És én még szólni sem fogok tudni.
- Jeffry Rye! - hallottam meg Hudson hangját bentről. Az Igazgatónő rászólt, hogy ne ilyen hangosan, aztán újra csend lett.
Jeffry Rye... Az meg ki lehet?
Elmerengve indultam el a lépcsőn. Hát, remélem nem lesz semmi baj itt, míg én otthon leszek! Otthon... Mennyire hiányzik is a családom!

Poppy is várja már az utazást. A kis lusta mindenségét... De azért szeretem!

Igazgatói iroda F72a7f6ce125ab7aeae3f21b246968cb
Vissza az elejére Go down
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda EmptyVas. Aug. 09, 2015 7:28 pm

McGalagony professzor irodája
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Igazgatói iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Igazgatói iroda   Igazgatói iroda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Igazgatói iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: