Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Houston Dennel (Jeffry Rye)

Go down 
SzerzőÜzenet
Jeffry Rye

Jeffry Rye


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2015. Aug. 09.

Houston Dennel (Jeffry Rye) Empty
TémanyitásTárgy: Houston Dennel (Jeffry Rye)   Houston Dennel (Jeffry Rye) EmptyVas. Aug. 09, 2015 6:29 pm

HOUSTON DENNEL (JEFFRY RYE)

Alapadatok
Név: Houston Dennel
Becenév: A Roxforti küldetése alatt Jeffry Rye név alatt fut
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1995. 11. 14.
Kor: 19 (de a diákok úgy tudják, hogy 16)
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola (tavaly végezte el)
Ház: Griffendél, hatodévesként építik be
Vér: aranyvérű

Szülők
Apja neve: Bob Dennel
Apja kora: 44
Apja foglalkozása: auror
Anyja neve: Selly Dennel
Anyja kora: 41
Anyja foglalkozása: auror

Kinézet
Szemszín: barna
Haj: fekete/sötétbarna
Magasság: 182 cm

Előtörténet

Két auror gyermekeként én is ezen a pályán kötöttem ki miután végeztem a Roxforttal. Végig kitűnően tanultam, hogy elérjem a célomat, de sosem gondoltam volna, hogy két év auroroktatás után újra az iskolában fogok kikötni. Nekem lett legjobb az eredményem az elsőévesek közül, ráadásul a szüleim a Főnix Rendjének tagjai, így engem is hamar be tudtak venni a rend tagjai közé egy sürgős ügy miatt. Úgy gondolták, hogy a halálfalók újra egybegyűltek, és veszélyt jelentenek a Roxfortra. Hatodévesnek tettek be, hogy ha szükséges még jövőre is tudjak maradni. Megkaptam az összes Griffendéles hatodéves diák aktáját, amit az igazgatóságon tároltak és ha bármi másra szükségem lenne, akkor onnan el tudom kérni. Az ősziszünet utáni első napon jövök, amikor a többi diák is megérkezik. Előzetes kutatás után elsősorban a Stacks testvéreket, Jordan Young-ot és Katie Bluemant kellene megközelítenem, mert a hármasikrek apja viszonylag befolyásos ember, Jordan a barátjuk Katie anyja pedig a miniszter tanácsosa (és talán egy kicsit több is, de lehet, hogy ez csak munkahelyi pletyka). Ráadásul ők minden más házból ismernek embert, ami sajnos elég ritka. Hivatalos előtörténetem szerint a Durmstrang Intézetből jöttem, Bulgáriából, de bizonyos családi okok miatt átírattak a Roxfortba. Szerencsére nem sokan emlékeznek rám, mint Roxfortos diákra, akik felismernének, azoknak azt mondom, hogy csak összekevertek valakivel. Nem nagy ügy, de azért remélem, nem lesz semmi gáz az egész akció alatt. Kéthetente jelentenem kell a helyzetet McGalagony professzornak, de ezen kívül semmi kötelezettségem nincsen - csak az, hogy jó diák legyek és lehetőleg ne tűnjek ki a tömegből.

Jó tulajdonságok
- jó titoktartó
- jól álcázza magát
- jó hallgatóság

Rossz tulajdonságok
- paranoiás
- túlságosan aggódni tud azokért, akiket szeret
- túl bizalmatlan

Kedvencek
Hobbi: futás, fotózás
Kedvenc étel:hal
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: SVK
Kedvenc állat: farkas
Pálca: 11 és háromnegyed hüvelyk, mahagóni, unikornisszőr
Bagoly neve: Shadow

Houston Dennel (Jeffry Rye) D4a2a6f68dcabd3cc2de3d50d3eadc8d

Houston Dennel (Jeffry Rye) De90f361f1b5745ffe3c5ce91dbb9559

Houston Dennel (Jeffry Rye) Cca989675f766c036d74be94f09c6a8b
Vissza az elejére Go down
 
Houston Dennel (Jeffry Rye)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: