Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Bagolyház

Go down 
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Bagolyház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bagolyház   Bagolyház EmptySzomb. Aug. 01, 2015 3:41 pm

Október

Szia Apa!

Hogy vagy? Hol vagy? Sokat utaztál szeptember óta? Remélem, minden rendben van veled. Bocsi, hogy csak most írok, de eddig sajnos nem volt túl sok időm rá - elég sok minden történt azóta.

Egy csómó (jó, három-négy) új embert megismertünk, akik nem gyógyítók és tök jófejek. Az egyik Jordan, aki amúgy szintén Griffendéles és hatodéves, szóval már több mint öt éve ismerjük, de csak most kerültünk közelebb hozzá. Egy kicsit antiszoc, úgyhogy nem nagyon meglepő. De elhatároztuk, hogy mindenképpen kirángatjuk ebből a burkából és az utolsó két évet izgalmassá tesszük neki. (Nem, még nem került a gyengélkedőre.) Viszont Vannah igen, akivel szintén idén ismerkedtünk meg. Valami (vagy valaki?) betörte az ablakát és megvágta, de nem súlyos bár szinte biztosak vagyunk benne, hogy valami külső erőnek van köze hozzá. Akármit is mondanak a hírek meg hasonlók, egyre inkább úgy gondolom, hogy van még sötét erő köztünk - és mindig is lesz. Amúgy Viráglány (Vannah) nagyon jófej, Hugrabugos lány, szintén hatodéves. Ő nem antiszoc, sőt! Eléggé nyílt, kedves lány. Nem is értem, hogy barátkozhattunk össze… Amúgy még az új tanár, Mr. B is nagyon király, bár a fiúk nincsenek olyan közel hozzá, mint én. Elég sokat beszélgetek vele (reggelente együtt futunk), kifejezetten értelmes és megértő társaság, ami sajnos ritka a felnőtteknél. Ezen kívül még megismerkedtünk Ralph-fal, aki Mardekáros, hatodéves. Róla azt kell tudni, hogy eléggé zárkózott srác, de amúgy nagyon rendes és elhívott magával a Halloween Bálba. Ne aggódj, nincs semmi komoly, csak muszáj valakivel megosztanom ezt és tudom, hogy te megérted. Még a fiúknak nem mondtam el, mert Chase-nek nem kifejezetten szimpatikus és nem tudom, hogy reagálna. De nyugi, mindenképpen elmondom neki még ma, csak eléggé félek a reakciójától. Bár jobb még azelőtt elszakadni valakitől, hogy különösen fontossá válna számodra, nem? Amúgy, ha minden jól megy, a kis csapatunk plusz két fővel fog gyarapodni - Chase és Adam készül összejönni egy-egy lánnyal. Katie-ről már meséltem, őt hívta el Chase. Christine is nagyon aranyos lány, bár őt annyira nem ismerem (Mardekáros, hatodéves, Asztronómián Adam padtársa). De a fiúk majd biztos többet tudnak majd mesélni róluk.

A suli amúgy egész jól megy, eddig mindenből kiválóra állok. Kivéve Asztronómia, abból várakozáson felülire, de majd úgy is az évvégi vizsga dönti el a jegy nagyrészét (meg lesz az az elfogadható…). Bűbájtanból és SVK-ból csak K-m van.

Úgy nagyjából ennyi egyelőre, most mennem kell, mert még ebéd előtt el szeretném indítani Békát, hogy időben odaérjen hozzád a levelem.

Jó utat, ha éppen úton vagy és vigyázz magadra, akárhol is vagy!
Puszi,
Bree

Hárman
Bagolyház Aayd1s

Jordan
Bagolyház 10ehenr

Viráglány
Bagolyház 1be8105587652a45bec4600e3198d9a8

Ralph
Bagolyház 046b44a157aee1fd9550300bd93713ba

Christine
Bagolyház Dove-cameron-choose-kindness-be-the-light-t-shirt

Katie
Bagolyház Zendaya-3-zendaya-coleman-33965560-500-624


A levelet és a képeket belehelyeztem a borítékba, lezártam, majd Béka kinyújtott lábára kötöztem a levelet. Már éppen elengedtem volna, amikor mögöttem megszólaltak.
- Apunak küldöd? - kérdezte Chase, majd amikor bólintottam, rátette ő is a levelét a baglyunk lábára. - Apának, és vigyázzál, nehogy elkapjon az eső!
Addig néztük a távolodó madarat, amíg az teljesen el nem tűnt a messzeségben. Közben azon gondolkoztam, hogy most mondjam-e el neki a Ralphos dolgot vagy később. Végül arra jutottam, hogy minél többet halogatom, annál rosszabb lesz - úgyhogy jobb lesz minél hamarabb túl lenni rajta, nem igaz?
- Chase… - rágtam a szám szélét.
- Hm? - nézett le rám. Már ő is magasabb volt nálam, kétségtelenül én vagyok a legalacsonyabb a baráti körünkben.
- Mindenképpen szeretnék elmondani neked valamit és kikérni róla a véleményedet, mert fontos vagy nekem és mindennél jobban számít az, hogy ti mit mondtok - kezdtem, majd nagy levegőt vettem. - Ralph elhívott, hogy legyek a párja a bálon és én igent mondtam.
- Oké - felelte pár másodpercnyi csend után.
- Oké? - értetlenül és meglepetten ismételtem meg a válaszát. Oké? Ez mégis mit jelent?
- Figyelj, nem különösebben bírom a tagot, de bízom benned és a döntéseidben és, amíg nem találom szükségesnek, nem fogok beleszólni. És valószínűleg van benne valami, amit én nem látok és te igen, ami miatt megkedvelted. Próbálom megkeresni benne ezt az aprócska jót - nem hittem el, hogy ezt mondja. Mármint, láttam, hogy beszél, hozzám és komolyan, de azért nem erre számítottam. - Viszont tudd, hogy egyetlen rossz lépés és a Tiltott Rengetegben élő óriáspókok fognak lakomázni belőle.
- Oké, értettem - bólintottam és reméltem, hogy az utóbbira nem nagyon fog sor kerülni. - És köszönöm.
- Igazán nincs mit - ölelt meg oldalról, majd kíváncsian nézett rám. Tudtam, hogy nem fogja ezt a Ralphos témát feszegetni, úgyhogy érdeklődve vártam, mit fog kérdezni. - Esetleg nem tudod, hogy van-e Katie-nek párja a bálra?
- Nem hiszem el, hogy még mindig nem hívtad el! - nevettem fel. - Amúgy nem, nincs. De siess, mert ez bármelyik percben megváltozhat.
- Nem baj, ha…? - nézett a folyosóra.
- Dehogyis, menj nyugodtan, visszatalálok egyedül is - löktem meg egy kicsit, majd még mielőtt eltűnt volna a kanyarban, gyorsan utánaszóltam. - Adam a klubban van?
- Igen - kiáltott vissza, majd már csak a távolodó lépteit hallottam.
Történetesen tudtam, hogy Katie igent fog mondani, mert tegnap éppen Chase felől érdeklődött és hallottam, ahogy az egyik barátnőjével beszélte, hogy már csak a szombatot várja meg és, ha nem hívja el, akkor vasárnap az első fiúnak elfogadja a meghívását. Love is in the air!
Bagolyház Tumblr_n5qyyrHtRP1tc8svlo1_250
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Bagolyház Empty
TémanyitásTárgy: Bagolyház   Bagolyház EmptySzomb. Aug. 01, 2015 2:55 pm

Más néven: Nyugati torony
Vissza az elejére Go down
 
Bagolyház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: