Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Katie Blueman

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Katie Blueman Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katie Blueman   Katie Blueman EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:24 pm

Kedves Tagok!

Itt olvashatjátok Katie Blueman roxforti diák a karakterlapját.
Brianne volt olyan kedves, hogy összeírta a tudnivalókat róla, így bármikor beleszőhetjük a játékba!
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Katie Blueman Empty
TémanyitásTárgy: Katie Blueman   Katie Blueman EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:20 pm

KATIE BLUEMAN

Alapadatok
Név: Katie Blueman
Becenév: Kate, Katie
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1999. 08. 28.
Kor: 16
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél, ötödéves
Vér: aranyvérű

Szülők
Apja neve: Craig Blueman
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: dragonológus
Anyja neve: Kira Blueman
Anyja kora: 38
Anyja foglalkozása: miniszteri tanácsos

Kinézet
Szemszín: barna
Haj: sötétbarna, hullámos
Magasság: 171 cm
Alkat: Vékony

Előtörténet

Craig és Kira Blueman egyetlen gyermekeként jöttem világra koraszülöttként. Mindig is mintadiák voltam még Roxfort előtt is, de valamiért mégsem a Hollóhát táborát erősítem, ahogy az eddig családi szokás volt. A nagyszüleim kifejezetten bosszúsak voltak, hogy Griffendéles lettem, de én azért örültem annak, hogy kitűntem a sorból, mert volt bennem valami extra. Otthon sosem voltunk rossz helyzetben anyagilag, mivel anyukám a Mágiaügyi Minisztérium miniszterének a tanácsosa, úgyhogy úgymond “közel ül a tűzhöz”, illetve apukám dragonológus. viszont a baj az, hogy sosem volt különösebben rám egyiküknek sem ideje. Ráadásul anyunak volt félrelépése a miniszterrel, de persze, erről nem beszélünk, mert ártana a családi békének és anya pozíciójának.Elég hamar meg kellett tanulnom önállósodni, a legjobb barátom a dadám volt, amíg ide nem kerültem a Roxfortba. Bár itt is voltak olyanok, akik csak azért szerettek volna velem barátkozni, mert a miniszter tanácsosának a lánya vagyok, de találtam több jófej embert is. Bár mindig is a tánc érdekelt, a repüléshez is értettem - így kerültem be a kviddicscsapatba másodévesként. Bár Bree, a társam is így került be, mégis ezután az emberek jó terelőként is néztek rám. Bree-vel viszonylag jóban vagyunk, bár nem vagyunk legjobb barátnők mindörökké, de azért jól el tudunk dumálni.

Jó tulajdonságok
- jó ritmusérzék
- gyors reflexek
- szorgalmas
- kitartó

Rossz tulajdonságok
- maximalista
- makacs
- bizalmatlan

Kedvencek
Hobbi: tánc, kviddics
Kedvenc étel: mindenevő
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: Repüléstan
Kedvenc állat: hattyú
Legjobb barát/barátnő: Vivi
Szerelme: Régóta tetszik neki Chase, Bree ikertestvére
Pálca: 12 és fél hüvelyk, tölgyfa, unikornisszőr
Bagoly neve: Blueberry

Érdemes még róla tudni:
- Évvesztes vagyok
- Nagyon keveset találkozom a szüleimmel és nem is alakult ki közöttünk az egészséges szülő-gyermek kapcsolat. Gyakorlatilag nincs semmilyen kapcsolat. Nem ismernek, de ha vendég jön, büszkén mutogatnak, mint valami trófeát.

Katie Blueman 94bc611600104fa551445ddf

Katie Blueman Tumblr_inline_myoipis3ZJ1r3zat8

Katie Blueman 320?cb=20150115003342&format=webp


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 02, 2015 9:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
 
Katie Blueman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: