Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Christine Cooper

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Christine Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christine Cooper   Christine Cooper EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:22 pm

Kedves Tagok!

Itt olvashatjátok Christine Cooper roxforti diák a karakterlapját.
Brianne volt olyan kedves, hogy összeírta a tudnivalókat róla, így bármikor beleszőhetjük a játékba!
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Christine Cooper Empty
TémanyitásTárgy: Christine Cooper   Christine Cooper EmptyKedd Júl. 28, 2015 10:09 pm

CHRISTINE COOPER

Alapadatok
Név: Christine Cooper
Becenév: Christine, Tina, CC
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1999. 04. 08.
Kor: 16
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Mardekár, hatodéves
Vér: mugliszármazású

Szülők
Apja neve: Herold Cooper
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: programozó
Anyja neve: Shanon Blueman
Anyja kora: 38
Anyja foglalkozása: kertész

Kinézet
Szemszín: zöld
Haj: szőke, hullámos
Magasság: 160 cm
Alkat: Vékony

Előtörténet

Herold és Shanon Cooper első és egyben egyetlen gyermeke vagyok. A gyermekkorom kifejezetten vidám volt, rengeteg időt töltöttem a családommal. Bár sosem volt sok pénzünk, a félretett pénzzel sok helyre utaztunk, leginkább az Egyesült Királyságon belül. Olyankor kempingeztünk, meg tábortűzt gyújtottunk. Mindig is elvarázsolt kislány voltam, aki két méterrel a föld fölött járt, nehezen tudták lekötni a figyelmemet, ezért sokan azt hitték, hogy buta vagyok, mert sokszor el kellett ismételni a dolgokat, mire eljutott az agyamig. Jó, mondjuk tényleg nem voltam egy mintadiák, de azért négyes-ötös voltam végig. A szüleimmel a kapcsolatom kifejezetten jó, tökéletesen meg tudjuk érteni egymást - persze azért nálunk is van néha veszekedés, de ez így természetes. A Roxfortban a Mardekárba osztottak be. Elején nem örültem neki (nem azok miatt, amiket mondtak róla, mert azokat akkor még nem hallottam, hanem mert mugliszármazásúként eléggé kiközösített a legtöbb sznob mardekáros), de aztán megismerkettem Susie-val, aki bár aranyvérű volt, kifejezetten kedvesen viselkedett velem. Hamar megbarátkoztunk és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Bár még mindig sok támadás ér a származásom (és néha a házam) miatt, én nagyon megszerettem az egész társaságot és több, mint öt év után sikerült beilleszkednem közéjük és ők is valamelyest elfogadták a tényt, hogy máshonnan jöttem, mint ők.

Jó tulajdonságok
- szépen rajzol
- megértő
- jó hallgatóság
- nyitott

Rossz tulajdonságok
- álmodozó
- naiv
- túl bizalmas

Kedvencek
Hobbi: rajzolás, kosárlabdázás
Kedvenc étel: paradicsom
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: gyógynövénytan
Kedvenc állat: rózsabogár
Legjobb barát/barátnő: Susie
Szerelme: Adam Stacks
Pálca: 9 és háromnegyed hüvelyk, fenyő, unikornisszőr
Bagoly neve: Cicamenta
Christine Cooper 15%2B-%2B1

Christine Cooper Tumblr_n1kce6TwAK1tu9vjvo4_250

Christine Cooper Tumblr_inline_n15m01PFYP1rq82fy
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
 
Christine Cooper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: