Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hálókörletek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörletek   Hálókörletek EmptyVas. Aug. 02, 2015 1:36 pm

Október

Reggel, amikor felkeltem egy csomag feküdt az éjjeliszekrényemen. Gőzöm sem volt, hogy kitől jött, mert általában étkezés közben kapjuk meg a postát és Béka még biztosan nem érhetett haza. A csomagon volt egy boríték is, először azt bontottam fel.

“Egy kismadár azt csicseregte, hogy mégis lett párod a bálra. Mivel tudom, hogy valószínűleg az utolsó utáni pillanatban jutna eszedbe, megleplek valamivel, ami jól fog jönni. Mert még a legkeményebb szívet is meg lehet hatni. (: J.B.”

Ezek után természetesen kíváncsian téptem le a csomagolópapírt, ami egy ruhát rejtett. A fekete, garbós felsőrésszel és a fehér alapon fekete polka pöttyös szoknyarésszel egyszerűen csodálatos volt. Gyorsan felpróbáltam és wow. Tökéletesen illett rám. Képet sajnos nem volt időm készíteni, mert vissza kellett öltöznöm (kezdtek ébredezni a többiek), de majd este.
Visszacsomagoltam és betettem a párnám alá a ruhát, majd mosolyogva mentem le reggelizni.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörletek   Hálókörletek EmptyKedd Jún. 23, 2015 9:08 pm

Szeptember

Éjjel mélyen aludtam - de most kivételesen egyáltalán nem örültem neki. A tegnapi mumusos incidens egy kicsit jobban felzaklathatta a tudatalattimat, mint reméltem. Rémálmaim voltak, de egyszerűen nem tudtam felébredni belőlük, amíg fel nem keltem fél hatkor. Szerencsémre, nem aludtam túl (az ilyen alkalmak miatt lenne érdemes egy ébresztőóraszerűséget beszerezni), viszont egy ideig még csak ücsörögtem az ágyamon gondolkozva. Az érzés, amit a varázslény keltett bennem még mindig újra és újra előjött bennem.
Végül arra jutottam, hogy egyszerűen nem kéne gondolkoznom semmin és akkor mindenkinek könnyebb lenne. Jó, mondjuk csak nekem, mivel senki sem hallgatja ezeket a hülyeségeket a fejemben… A lényeg az, hogy abba kellett hagynom. Elkezdtem felvenni a futóruhámat és miután az ablakon kinézve eldöntöttem, hogy hűvös lesz kint, szóval felvettem útközben egy hoodie-t. Ez volt az egyik kedvencem, az volt rá írva, hogy GENIUS.
Miután csekkoltam magam gyorsan a tükörben, elindultam a kapu felé.
Hálókörletek 2d6w395
/folytatódik az udvaron/
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Hálókörletek   Hálókörletek EmptyHétf. Jún. 01, 2015 8:23 pm

Mindenki itt írja le,ha karaktere a saját háza hálókörletében csinál valamit!
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hálókörletek   Hálókörletek Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hálókörletek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: