Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 NR karakterek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

NR karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: NR karakterek   NR karakterek EmptyVas. Júl. 26, 2015 3:41 pm

CHRISTINE COOPER

Alapadatok
Név: Christine Cooper
Becenév: Christine, Tina, CC
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1999. 04. 08.
Kor: 16
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Mardekár, hatodéves
Vér: mugliszármazású

Szülők
Apja neve: Herold Cooper
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: programozó
Anyja neve: Shanon Blueman
Anyja kora: 38
Anyja foglalkozása: kertész

Kinézet
Szemszín: zöld
Haj: szőke, hullámos
Magasság: 160 cm
Alkat: Vékony

Előtörténet

Herold és Shanon Cooper első és egyben egyetlen gyermeke vagyok. A gyermekkorom kifejezetten vidám volt, rengeteg időt töltöttem a családommal. Bár sosem volt sok pénzünk, a félretett pénzzel sok helyre utaztunk, leginkább az Egyesült Királyságon belül. Olyankor kempingeztünk, meg tábortűzt gyújtottunk. Mindig is elvarázsolt kislány voltam, aki két méterrel a föld fölött járt, nehezen tudták lekötni a figyelmemet, ezért sokan azt hitték, hogy buta vagyok, mert sokszor el kellett ismételni a dolgokat, mire eljutott az agyamig. Jó, mondjuk tényleg nem voltam egy mintadiák, de azért négyes-ötös voltam végig. A szüleimmel a kapcsolatom kifejezetten jó, tökéletesen meg tudjuk érteni egymást - persze azért nálunk is van néha veszekedés, de ez így természetes. A Roxfortban a Mardekárba osztottak be. Elején nem örültem neki (nem azok miatt, amiket mondtak róla, mert azokat akkor még nem hallottam, hanem mert mugliszármazásúként eléggé kiközösített a legtöbb sznob mardekáros), de aztán megismerkettem Susie-val, aki bár aranyvérű volt, kifejezetten kedvesen viselkedett velem. Hamar megbarátkoztunk és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Bár még mindig sok támadás ér a származásom (és néha a házam) miatt, én nagyon megszerettem az egész társaságot és több, mint öt év után sikerült beilleszkednem közéjük és ők is valamelyest elfogadták a tényt, hogy máshonnan jöttem, mint ők.

Jó tulajdonságok
- szépen rajzol
- megértő
- jó hallgatóság
- nyitott

Rossz tulajdonságok
- álmodozó
- naiv
- túl bizalmas

Kedvencek
Hobbi: rajzolás, kosárlabdázás
Kedvenc étel: paradicsom
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: gyógynövénytan
Kedvenc állat: rózsabogár
Legjobb barát/barátnő: Susie
Szerelme: Adam Stacks
Pálca: 9 és háromnegyed hüvelyk, fenyő, unikornisszőr
Bagoly neve: Cicamenta
NR karakterek 15%2B-%2B1

NR karakterek Tumblr_n1kce6TwAK1tu9vjvo4_250

NR karakterek Tumblr_inline_n15m01PFYP1rq82fy
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

NR karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: NR karakterek   NR karakterek EmptyVas. Júl. 26, 2015 3:39 pm

KATIE BLUEMAN

Alapadatok
Név: Katie Blueman
Becenév: Kate, Katie
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1999. 08. 28.
Kor: 16
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél, ötödéves
Vér: aranyvérű

Szülők
Apja neve: Craig Blueman
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: dragonológus
Anyja neve: Kira Blueman
Anyja kora: 38
Anyja foglalkozása: miniszteri tanácsos

Kinézet
Szemszín: barna
Haj: sötétbarna, hullámos
Magasság: 171 cm
Alkat: Vékony

Előtörténet

Craig és Kira Blueman egyetlen gyermekeként jöttem világra koraszülöttként. Mindig is mintadiák voltam még Roxfort előtt is, de valamiért mégsem a Hollóhát táborát erősítem, ahogy az eddig családi szokás volt. A nagyszüleim kifejezetten bosszúsak voltak, hogy Griffendéles lettem, de én azért örültem annak, hogy kitűntem a sorból, mert volt bennem valami extra. Otthon sosem voltunk rossz helyzetben anyagilag, mivel anyukám a Mágiaügyi Minisztérium miniszterének a tanácsosa, úgyhogy úgymond “közel ül a tűzhöz”, illetve apukám dragonológus. viszont a baj az, hogy sosem volt különösebben rám egyiküknek sem ideje. Ráadásul anyunak volt félrelépése a miniszterrel, de persze, erről nem beszélünk, mert ártana a családi békének és anya pozíciójának.Elég hamar meg kellett tanulnom önállósodni, a legjobb barátom a dadám volt, amíg ide nem kerültem a Roxfortba. Bár itt is voltak olyanok, akik csak azért szerettek volna velem barátkozni, mert a miniszter tanácsosának a lánya vagyok, de találtam több jófej embert is. Bár mindig is a tánc érdekelt, a repüléshez is értettem - így kerültem be a kviddicscsapatba másodévesként. Bár Bree, a társam is így került be, mégis ezután az emberek jó terelőként is néztek rám. Bree-vel viszonylag jóban vagyunk, bár nem vagyunk legjobb barátnők mindörökké, de azért jól el tudunk dumálni.

Jó tulajdonságok
- jó ritmusérzék
- gyors reflexek
- szorgalmas
- kitartó

Rossz tulajdonságok
- maximalista
- makacs
- bizalmatlan

Kedvencek
Hobbi: tánc, kviddics
Kedvenc étel: mindenevő
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: Repüléstan
Kedvenc állat: hattyú
Legjobb barát/barátnő: Vivi
Szerelme: Régóta tetszik neki Chase, Bree ikertestvére
Pálca: 12 és fél hüvelyk, tölgyfa, unikornisszőr
Bagoly neve: Blueberry

Érdemes még róla tudni:
- Évvesztes vagyok
- Nagyon keveset találkozom a szüleimmel és nem is alakult ki közöttünk az egészséges szülő-gyermek kapcsolat. Gyakorlatilag nincs semmilyen kapcsolat. Nem ismernek, de ha vendég jön, büszkén mutogatnak, mint valami trófeát.

NR karakterek 94bc611600104fa551445ddf

NR karakterek Tumblr_inline_myoipis3ZJ1r3zat8

NR karakterek 320?cb=20150115003342&format=webp
Vissza az elejére Go down
Jordan Young
Admin
Jordan Young


Hozzászólások száma : 273
Join date : 2015. Jun. 02.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

NR karakterek Empty
TémanyitásTárgy: NR karakterek   NR karakterek EmptyVas. Jún. 21, 2015 8:43 pm

Ha megírjátok egy NR - azaz nem regisztrált karakter adatlapját, akkor közöljétek itt. Például ha megcsináltad a tesód karakterlapját, vagy valaki mást, akiről úgy gondolod, érdemes tudnunk pár dolgot. Ezt ugyanúgy kell megtenni, mintha újként regisztrálnál, tehát megnyitsz egy új témát a várakozó karaktereknél, csak nem a saját, hanem az adott személy nevével. (Itt nem kell megkérdezni, hogy csinálhatod-e, csináld! Majd az Admin úgyis jelzi a Várakozó karaktereknél, hogy oké, mehet a rendesekhez.) Írhatsz tesóról, ház/évfolyamtársról, vagy tanárról. (Tanárok listáját megtekintheted a Megmaradt/új karakterek témában a Gyorstalpalóban.)
Röviden: Csinálj mindent úgy, ahogy Brianne Stacks, amikor megcsinálta Julian Bailey adatlapját!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





NR karakterek Empty
TémanyitásTárgy: Re: NR karakterek   NR karakterek Empty

Vissza az elejére Go down
 
NR karakterek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Kezdetek :: Ötlettár-
Ugrás: