Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Emily Anne Cave

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Emily Anne Cave Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Anne Cave   Emily Anne Cave EmptyPént. Jún. 19, 2015 7:00 pm

Kedves Em!
Karakteredet elfogadtam, jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Emily Anne Cave

Emily Anne Cave


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2015. Jun. 19.

Emily Anne Cave Empty
TémanyitásTárgy: Emily Anne Cave   Emily Anne Cave EmptyPént. Jún. 19, 2015 3:55 pm

Emily Anne Cave

Alapadatok
Név: Emily Anne Cave
Becenév: Em
Születési hely: Párizs, Franciaország
Születési idő: 2002. január 5.
Kor: 13
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Hollóhát
Osztály: Harmadéves

Szülők
Apja neve: Robert Cave
Apja kora: 39
Apja foglalkozása: Színész
Anyja neve: Rose Cave
Anyja kora: 37
Anyja foglalkozása: Színésznő

Testvérek
Édestestvére(i):
- Luna Cave, 12 éves
Fogadott testvére(i):
- Hannah Cave, 14 éves
- William Cave, 16 éves

Kinézet
Szemszín: barna
Haj: szőke, hullámos
Magasság: 163 cm
Alkat: Átlagos

Előtörténet
Nos, a nevem Emily Anne Cave, de hívjatok csak Emnek (semmi Emily, Mily, Ly, Anne, Anny…). Szerencsémre nem vagyok egyke, eléggé nagy család vagyunk. Összesen 3 testvérem van, belőlük csak egy az édestestvérem, Hannah és Will fogadottak, de ennek ellenére nagyon szeretjük egymást, persze azért rendesen össze is tudunk kapni, de ez szerintem testvéreknél természetes. Nekem egyébként ez az egész varázslós dolog elég furcsa volt elsőre, mivel a családomból senki sem varázsló, vagy mi. Amúgy az, hogy én más vagyok, csak később derült ki. Olyan nyolc éves lehettem, mikor Hannah-val hozzánk került Dél-Afrikából. Éppen Willel játszottam akkor, amikor először lépett be a játszószobánkba. Hannah akkor megbotlott egy játékban, én pedig reflexszerűen segítettem rajta úgy, hogy nagy párnává változtattam a műanyag játékot. Nem igazán hittem el még magam sem, ami történt. Utána próbálgattam ezt a varázserőt. Egyszer például a hörcsögömet egy gyíkká változtattam. Szegény Mary néni nagyon megijedt, sikítozva hagyta el a szobát. Persze a Levél minden érdekes dolognak választ adott, így aztán Jeanice Carré-val, a barátnőmmel elkezdhettük a Roxfortos éveinket, amik mindig emlékezetesek maradnak számomra.
Egyébként én Párizsban születtem, azóta is az a kedvenc helyem. Imádom a környéket, meg mindent, ami ott van. Igazából mi a várostól kicsit messzebb lakunk, egy kertvárosban, egy gyönyörű villában. Mivel Anyuék nem sokat vannak otthon (jelenleg Hollywood-ban forgatnak egy filmet), szükség volt egy dadusra, aki most is nagy szeretettel vigyáz ránk. Mi csak Mary néninek hívjuk, de valójában Mary Butterfly a teljes neve. Imádjuk őt, bár néha rendesen ki tudjuk őt készíteni. Emellett meg kell említeni a szakácsokat: Paulina és George Brown-t (akik egyébként egy házaspár és sokszor szoktunk a fiukkal, Jamesszel játszani), ott van persze Bob bácsi is, az inas (az a tipikus csont-bőr férfi, de nagyszerű a humora, azt meg kell hagyni). Emellett a tanárainkat sem szabad kihagyni: Mr. Watson-t (ő egy hihetetlenül okos fizikus, emellett nagyon kedves és jellegzetes egyéniség, kémia, fizika és matematika tanár), Madame Carré-t (a boszorkány barátnőm, Jeanice édesanyja, aki az irodalmat tanítja, emellett tökéletesíti a francia és angol nyelvtudásunkat, mivel egyébként a szüleim amerikaiak) és Mr. Barry-t (senki sem szereti őt, eléggé goromba alak. Ő a történelem és földrajz tanárunk).
A szüleim kiskorom óta támogatnak, nagyon szeretem őket, hihetetlenül jó szülők annak ellenére, hogy mostanában nem sokat látom őket.
Egyébként már várom a sulit, de azért hiányozni fog a családom.

Jó tulajdonságok
- kitartó
- jószívű
- jólelkű
- segítőkész
- megbízható
- nagyon okos, főleg a fizika-, és a matematika terén
- optimista
- kreatív
- kíváncsi

Rossz tulajdonságok
- néha igazi szőkeként viselkedik
- makacs
- néha megfontolatlan
- eléggé érzékeny típus

Kedvencek
Hobbi: Rajzolás, táncolás, éneklés, dalírás és azok megzenésítése, olvasás
Kedvenc étel: Paulina néni és George bácsi híres csokoládé tortája
Kedvenc ital: Mary néni limonádéja
Kedvenc tantárgy: átváltozástan
Kedvenc állat: minden állatot szeretek
Legjobb barát/barátnő: Testvérei és Jeanice Carré
Szerelme: ?
Vére: Mugli ivadék
Pálca: 12 hüvelyk, fenyőfa, unikornisszőr
Macska neve: Poppy (brit szürkemacska)

Érdemes még tudni
- Balkezes vagyok
- Majd ha felnőtt leszek, építészmérnök szeretnék lenni
- Nem szeretem a macskákat, kivéve Poppy-t. Vele egész jól kijövök. Egész jól…
- Allergiás vagyok a gonosz, utálkozó emberekre (tényleg, ez most nem vicc! Mindig tüsszögni kezdek és könnybe lábad a szemem, ha valami gonoszat érzek a közelben)
- Szívesen ismerkedek, könnyen tudok alkalmazkodni
Vissza az elejére Go down
 
Emily Anne Cave
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: