Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tantermek (majdnem minden tantárgynak)

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek (majdnem minden tantárgynak)   Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:39 pm

-Savannah -röviden Vannah- Bay. Hugrabug.- mutatkoztam be. -Mondd csak, tényleg van valami új fiatal tanár? Nem volt véletlenül vele órátok? -kérdeztem izgatottan. Fel tud dobni egy ilyen, remélhetőleg igaz pletyka, hiszen már eléggé untunk a jelenlegi tanári kart.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek (majdnem minden tantárgynak)   Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:34 pm

A Gyógynövénytan és az Átváltoztatástan a szokásosan zajlott, csak beszélgettünk, hogy kivel mi történt a nyáron, szóval semmi különös. Viszont a harmadik óra. A Harmadik óra. Bűbájtan...
Idegesen doboltam a saját és Chase varázspálcájával a padon. Tudom, hogy nem dobütők, de... izgultam, na.
- Ha tönkreteszed a pálcámat, véged - közölte Chase, miközben lapozgatta az új könyvét. - Csak, hogy tudd.
- Oké, tessék, visszaadom - sóhajtottam és a saját pálcámmal folytattam a dobszólót.
- Köszönöm szépen, McGalagony proffesszorasszony - hallottam egy hangot az ajtó mögül. Fiatal férfi hang volt és mivel nem jött új diák, mindenképpen a tanár lehetett az.
- Sok szerencsét kívánok Önnek - hallatszott az igazgatónő hangja is, majd távolodó léptei arra utaltak, hogy a tanár úr az utolsó ideges simítások után be fog lépni az ajtón.
- Három... - kezdtem el visszaszámolni, mire a többiek elhallgattak. Mindig ezt csináljuk, ha jön a tanár, elkezdek számolni, hogy a jó osztály benyomását keltsük. Minek rögtön az elején elrontani mindent, ha ott van rá az egész tanóra? - ...kettő... - halkan felálltunk, de halkan folytatták a beszélgetéseket. Azért mégis kamasz diákok vagyunk, nem stréber katonák. - ...egy... - a kilincs lenyomódott és mindenki a belépő tanárra szegezte a tekintetét. Nem, ez nem szokásunk, viszont új tanár volt. Méghozzá milyen új tanár! Fiatal volt (huszas éveinek elején járhatott), szőkésbarna hajjal és mély, zöldes-barnás szemmel lépett be az osztályterembe. Meleg, barátságos mosollyal nézett körbe, majd felült a tanári asztalra.
A legtöbb lány (és néhány fiú) halkan vihorászott és sugdolózott. Chase oldalba bökött és amikor odanéztem, viszonoztam a "anyámezekalányoktotálkivannak" pillantását. De azért, be kell, hogy valljam... Merlin trottyos, pink bikinijére, baromi hű volt. Mármint érted.
- Üdvözlök mindenkit - szólalt meg. Mély hangja volt. - Julian Bailey vagyok, az új Bűbájtan- és SVK-tanár. Mivel ma egymás után lesz óránk, szeretném, ha ezt bemutatkozásokkal töltenénk. Természetesen szünetre elmegyünk közben és majd a másik teremben folytatjuk. Ki szeretne kezdeni?
Valamelyik plázacica (pink talár, most komolyan?) örömmel jelentkezett, hogy ő szívesen kezdené. De rögtön mások is jelentkeztek, amiből nagy veszekedés lett. Úgyhogy a végén névsor szerint haladtunk. Mivel a Stacks eléggé a végén van, nem kerültem sorra, de nem is bántam. Így lesz időm gondolkozni.
A teremből kilépve újra találkoztam a reggelis lánnyal.
-Hali! -rohant felém integetve. -Még a nevedet se tudom ám! Pedig azért nem ártana szerintem.
- Szia! - üdvözöltem (kulturáltan. Semmi bokszolás, semmi kézfogás). - Brianne Stacks, Griffendél. De hívj csak Bree-nek. Téged hogy hívnak?
Vissza az elejére Go down
Savannah Bay
kviddicsező
Savannah Bay


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2015. Jun. 17.
Age : 24
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola

Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek (majdnem minden tantárgynak)   Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:14 pm

Nos, kicsit fura szerdával kezdeni a hetet, de nem baj, legalább előbb lesz hétvége. Jó lesz így bemelegítőnek ez a röpke három nap. Most még az első órákon nem tanulunk persze, csak elmondják a tanárok az idei követelményt úgy általánosságban, meg hogy milyen cuccok kellenek majd. Felszabadultam rontottam ki a teremből a harmadik órám, Átváltoztatástan után, mivel már alig bírtam egy helyben ülni. Ekkor ismét megláttam a lányt, akivel reggel ütköztem.
-Hali! -rohantam felé integetve. -Még a nevedet se tudom ám! Pedig azért nem ártana szerintem.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tantermek (majdnem minden tantárgynak)   Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 EmptySzer. Jún. 17, 2015 9:11 pm

Minden tanóra az Átváltoztatástantól kezdve a Bűbájtanig mind itt történik (kivéve a repüléstan).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tantermek (majdnem minden tantárgynak)   Tantermek (majdnem minden tantárgynak) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tantermek (majdnem minden tantárgynak)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxfort-
Ugrás: