Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 A Három Seprű

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Hannah Roosevelt

Hannah Roosevelt


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2015. Jul. 31.

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 11:04 pm

Október

Még akkor is, amikor a Három Seprűbe bementünk a délutáni Roxmortsozás során, teljesen elvoltam varázsolva. Nem tudtam hova tenni a délelőtt történteket. Egy dologban viszont biztos voltam, hogy csudiszuperül éreztem magam a bőrömben - de ha kiderülne, hogy az egész csak egy kész átverés-szerű dolog volt, még mindig nem lepődnék meg.
Doppergést kérek, emberek!

A Három Seprű Giphy
(Tudom, a képzelőerőm kifejezetten érdekes. Egy doboló sapkás macska. Gáz. Tudom.)

Na, szóval, hol is tartottam. Ja, megvan. Doboló macska.
Adam Stacks (definíció: az az Adam Stacks, aki harmadikéves korunk óta tetszik nekem, aki a varázsvilág legaranyossabb, leghelyesebb, legmindenebb fiúja, a Griffendél kviddicscsapat hajtója, a hármasikrek egyik tagja. Igen. AZ az Adam Stacks) elhívott a bálra. Ma. Utolsó órában. Asztronómián, a csillagos ég (na jó, plafon) alatt. Van ennél romantikusabb a földön? Nincs!
- Föld hívja CC-t, Föld hívja CC-t - rántott vissza a képzeletemből Susie. Észre sem vettem, amikor visszajött, pedig már egy-egy csésze forró kakaó gőzölgött az asztalunkon. - Hol kalandoztál?
- Eddig nem tudtam mikor elmondani, de… - rágtam a szám szélét izgatottan. - Látod a mellettünk lévő asztalnál azt a lányt és azt a srácot?
- Wow, Ralph nem egyedül van? - nézett nagyot Susie. - Ráadásul egy lánnyal?
- Mostanában sokat voltak kettesben, de nem ez most a lényeg. Tudod ki az a lány?
- Nem, de ismerős - hunyorgott a legjobb barátnőm. Nem, valóban nem a legdiszkrétebb leányzó a földön, de én így szeretem. - Várj, várj, megvan! Ő Bree Stacks, Griffendél, terelő.
- Shhh!!! - próbáltam lehalkítani, hogy ne vonja ránk a figyelmét. Hiába volt egy eléggé hangos alapzaj, azért jobb vigyázni. - De igen. Szóval van a bátyja…
- A zseni vagy a hajtó?
- A hajtó, Adam. Szóval ő...
- Tudom, ki az. Ő az, akibe teljesen bele vagy zúgva évek óta - bólogatott hevesen. - Ajj már, ne részletekben mondd el, mi történt.
- Ha nem szakítanál folyton közbe, még menne is - mosolyogtam, mert tudtam, hogy Susie soha sem fog leszokni erről, mert egy kicsit hiperaktív. Kicsit nagyon. - Szóval Adam elhívott a Halloween Bálba!
- Wow, ne már! - sikkantott fel izgatottan. - Részleteket szeretnék! Most!
Felnevettem a lány reakcióján, bár pontosan tudtam, hogy ez fog történni. Mindent elmondtam neki a legkisebb részletekig. Majd, amikor befejeztem és megbeszéltük, hogy holnap együtt megyünk el Mr. Bailey-hez most, hogy mindkettőnknek van párja, már indultunk is hazafelé. Kár, hogy most csak ilyen rövid időre jöttünk Roxmortsba, de azért nagyon jó volt egy kicsit kimozdulni a kastély falai közül.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:58 pm

Még egy ideig elüldögéltünk, és iszogattuk a vajsört, de nem beszélgettünk túl sokat. Csak egyszerűen jó volt együtt lenni, és szerintem nem volt kínos, vagy ilyesmi, bár én amúgy sem szoktam az ilyesmit érezni. El is telt hamar az idő, mert most csak pár óránk volt a szokásos egész nap helyett, így aztán indultunk is vissza. Nem igazán értettem, hogy miért lepődött meg annyira, hogy rákérdeztem, hogy leszünk-e együtt a bálon, de hát majd kiderül, hogy mások hogy csinálják, meg mit szokás egyébként.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:51 pm

- Jól hangzik - mosolyodtam el én is halványan. Valamiért zavarba hozott a kérdése. - Jobb együtt unatkozni, mint egyedül, ebben biztos vagyok.
Belekortyoltam a vajsörömbe, hogy még a habjából is tudjak inni, mielőtt eltűnik. Az a kedvenc részem belőle, mert mindig az jut eszembe, hogy amikor kicsik voltunk, Apu sokszor adott nekünk a habjából egy picit, amikor kicsik voltunk. Apa... Rég írtam neki levelet. Majd, ha hazaérünk, megírom és holnap elküldöm neki.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:47 pm

-Én nem tudom, mit csinálok most, de ha ez annak számít, akkor ezek szerint igen. -mondtam halvány mosollyal. -De nem, nem poénkodom, vagy ilyesmi. Nem értek hozzá, de igen, én arra gondoltam, hogy unatkozzunk együtt egy kis ideig majd ott.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:30 pm

Bár meglepődtem, de egy pillanatra sem néztem félre a sötét szemeiből. Mármint, azért, hű. Mármint, értitek. Wow. (Szerintem csak azért nem néztem félre, mert az agyam éppen lefagyott és éppen újraindította magát.)
- Te most elhívsz? A bálra? Engem? - kérdeztem vissza, hogy tisztázzuk a helyzetet. Mert még mindig lehet, hogy csak képzelődtem. Vagy hogy poénkodott.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:23 pm

-Hát, szerintem ki tudod találni...- mondtam valami fura hangnemben. Pár pillanatig elgondolkodva tanulmányoztam az egyik hatalmas csillárt, ami valahol a helység másik felén lógott.
-Mit szólnál, ha együtt szenvednénk egy kötelező negyed órát? -vetettem fel, teljesen komolyan, miközben a szemébe néztem. Csak most figyeltem fel igazán az átható, kellemes színű, barátságos barna szempárra.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:16 pm

- Nem szeretem a bálokat. Vagy a puccos dolgokat. Vagy az egyberuhákat. Vagy a puccos báli egyberuhákat - próbáltam vázolni a viszonyomat ezzel az egész dologgal. - Viszont a tesóim most mindenképpen mennek, mert van két lány. Úgyhogy szerintem én is kénytelen leszek benézni egy negyed órára. És te? Hogy vagy ezzel az egész mizériával?
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:13 pm

Pár perc múlva két csurig töltött korsónyi forró vajsörrel tértem vissza.
-Szóval, még azt kérdeztem valamikor régebben, hogy mennyire hoz téged lázba ez az egész bál? Csak aztán közben egyszer csak itt kötöttünk ki. - tértem vissza a témára, amire tényleg nem kaptam még választ, mivel beleóbégatott a kérdésem közepébe az a Tom gyerek, hogy jöhetünk ide.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 10:02 pm

- Aham, persze - mosolyogtam rá, majd elkezdtem birizgálni a garbóm nyakát. Mindig is szerettem ezeket a kötött holmikat. Néztem, ahogy elindul a bárpult felé, majd elkezdtem igazgatni a prospektusokat és a szalvétákat az asztalon és elmerültem a gondolataimban. Amikor mondtam a bátyáimnak, hogy most Ralph-fal leszek, egy kicsit (nagyon) meglepődtek. Jó, mondjuk én is ezt tettem volna a helyükben. Szerencsére hamar túltették rajta magukat, mert összefutottak a kviddics csapat pár tagjával. Azért Chase még küldött felém egy utolsó "továbbrasemtámogatomhogyvelebarátkozol"-os pillantást, majd ő is követte a többi srácot. Attól függetlenül, hogy nem volt benne a csapatban, a tagokkal jóban volt.
Vissza az elejére Go down
Ralph Blackwine

Ralph Blackwine


Hozzászólások száma : 193
Join date : 2015. Jun. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:56 pm

Kicsit meglepődtem, amikor így átvette az irányítást ebben a káoszban, de nem akadtam ki, sőt. Ha nem tette volna, legszívesebben kirohantam volna ebből a tömegből, az ösztöneimnek engedelmeskedve. De amikor helyet foglaltunk, elmúlt ez az érzésem. Átvettem tőle a kabátját, és felakasztottam az egyik fogasra a közelünkben. Rajtam csak egy vastag belebújós pulcsi volt, és le is vettem, mert olyan melegem lett ez alatt a fél perc alatt is már. Megigazítottam az ingem gallérját, amit csak úgy sebtiben vettem fel, mikor felrohantam összekészülni indulás előtt.
-Rendelhetek neked egy vajsört? -ajánlottam fel.
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Júl. 31, 2015 9:48 pm

- Azért egy kicsit hűvös van - léptem be a Három Seprűbe. Az ottani meleg gyakorlatilag arcon csapott és le kellett venni a kabátomat, amit indulás előtt vettem fel, majd rögtön szabad asztalt kerestem magunknak. - Nézd, az ott még üres!
Hogy nehogy valaki előttünk odaérjen és hogy nehogy elhagyjam Ralphot a nagy forgatagban (mert azért voltak emberek rendesen), megragadtam a fiú csuklóját és úgy vezettem a tömegben a kiszemelt asztalhoz.

Így néztem ki (mielőtt még levettem a kabátot). Igen, egy kicsit a hajamat is megigazítottam, de most ne mondjátok, hogy nem illik ehhez a szereléshez az átmenetes haj! Azért jó harmadrészt metamorfmágusnak lenni.
A Három Seprű 2gwawqa
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: A Három Seprű   A Három Seprű EmptyPént. Jún. 05, 2015 8:29 pm

A Három Seprűkocsma és vendéglő.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A Három Seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Három Seprű   A Három Seprű Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Három Seprű
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Roxmorts-
Ugrás: