Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Madam Malkin Talárszabászata

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Madam Malkin Talárszabászata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Malkin Talárszabászata   Madam Malkin Talárszabászata EmptyHétf. Jún. 08, 2015 8:19 pm

Augusztus

- Bájitaltan-baleset - magyaráztam egyszerűen, mikor Madam Malkin megkérdezte, hogy mégis mit műveltem a talárommal. - Nem öntünk jéghideg békanyálat egy olyan főzetbe, ami rendkívül aktívan reagál.
- Neveletlen diákok... - morgott a nő, majd elkezdte készíteni. Alig húsz percen belül kész is lettem, szóval gondoltam, a fiúk után megyek. A csomagot a hónom alá csapva mentem ki az üzletből.
- Köszönöm, viszontlátásra!
- Aztán vigyázz rá! - nézett rám morcosan Madam Malkin majd az újabb kuncsafthoz fordult.
/Folytatódik a könyvesboltban/
Vissza az elejére Go down
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Madam Malkin Talárszabászata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Malkin Talárszabászata   Madam Malkin Talárszabászata EmptyHétf. Jún. 08, 2015 1:17 pm

Augusztus

- Megvártok? - kérdeztem a fiúkat az üzlet előtt.
- Miközben neked mérik a talárt? Tökre felizgat, de... - tárta szét a karját Chase. - Nem.
- Akkor hol lesztek?
- Megvesszük a tanszereket - felelte büszkén. - Neked is, ne aggódj.
- Neeee... - nyávogott Adam.
- Kapsz vajsört.
- Oké...
Úgyhogy otthagytam őket és beléptem az üzletbe.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2015. Jun. 01.

Madam Malkin Talárszabászata Empty
TémanyitásTárgy: Madam Malkin Talárszabászata   Madam Malkin Talárszabászata EmptyPént. Jún. 05, 2015 8:25 pm

Itt személyre szabott talárt vásárolhatsz, ami szükséges a Roxfortba, mint egyenruha.
Vissza az elejére Go down
https://world-of-potter.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Madam Malkin Talárszabászata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Madam Malkin Talárszabászata   Madam Malkin Talárszabászata Empty

Vissza az elejére Go down
 
Madam Malkin Talárszabászata
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Játéktér :: Abszol Út-
Ugrás: