Harry Potter Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Szerepjáték

Üdv a Roxfort kapujában! Minden hasonlóan működik, mint Harry idején, azonban nem felhőtlen a hangulat egyetlen, furcsa diák miatt...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Brianne Stacks

Go down 
SzerzőÜzenet
Brianne Stacks
kviddicsező
Brianne Stacks


Hozzászólások száma : 526
Join date : 2015. Jun. 03.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Brianne Stacks Empty
TémanyitásTárgy: Brianne Stacks   Brianne Stacks EmptySzer. Jún. 03, 2015 8:23 pm

BRIANNE STACKS


Alapadatok
Név: Brianne Stacks
Becenév: Bree, B
Születési hely: London, UK
Születési idő: 1999. 01. 28.
Kor: 16
Iskola: Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskola
Ház: Griffendél
Osztály: Hatodéves

Szülők
Apja neve: Jack Stacks
Apja kora: 41
Apja foglalkozása: Varázsvilág Utazási Iroda Anglia vezetője
Anyja neve: Ismeretlen

Testvérek
Chase Stacks, 16 éves, Roxfort, Griffendél
Adam Stacks, 16 éves, Roxfort, Griffendél

Kinézet
(Minimális metamorfmágusság van a vérében, csak a haj- és szemszínét tudja megváltoztatni. Ugyanez van a testvéreinél.)
Szemszín: általában barna
Haj: általában világos- vagy sötétbarna, hullámos
Magasság: 163 cm
Alkat: Átlagos

Előtörténet
Nos. Brianne Stacks vagyok, ahogy ezt már feljebb is olvashattátok. De szólítsatok Bree-nek. Soha, de soha, semmilyen körülmények között nem vagyok Anne! Szóval, 1999-ben születtem ikertestvéreimmel együtt. Igen, hármasikrek vagyunk és nem, nem tudom, hogy bírom ki két ilyen fivérrel. De amúgy nagyon szeretem őket, mindig számíthatok rájuk, ha gond van (de ezt csak azért írom ide, mert ez úgysem kerül a kezükbe, hiszen az igazgatói irodába még ők sem tudnak bejutni). Sok bajba kerültünk, kerülünk és kerülni fogunk életünk során, emellett imádunk pörögni maximum sebességen - éppen ezért nehéz olyan barátot találnunk, aki kibírja velünk. Eddig egy olyan volt (Thalia, régi szomszédunk), de amióta a Roxfortba járunk és ő Brazíliába költözött, elváltak útjaink. Azóta nem akadt még senki sem. Szóval, mit lehetne még írni, hogy meglegyen az az ötszáz szó… Akkor, ha már így belekezdtem, mesélek egy kicsit a családomról. Apu (Jack Stacks) a Varázsvilág Utazási Iroda vezetője (mármint, csak az angolnak). Nagyon jó a munkájában és szeretik is az alkalmazottjai, mert nagyon emberséges és nem szállt el a feje a hatalomtól. Persze, azért tök jó, hogy tudunk bárhova utazgatni a nyáron, meg minden, de sosem használja ki ennél többre. Baromi jófej és mindig tudja, mit kell mondani. Lehet vele dumáli, paintballozni, lasertagezni és hotdogozni, de azért jó lenne, ha lenne egy anya is a házban. Hát igen, elértünk egy érdekes témához. Az anya. Ahogy rá lehetett jönni, én vagyok az egyedüli nőnemű a házunkban, ami amúgy nem olyan rossz, de néha azért szükség lenne egy kis beszélgetésre azonos neműekkel is. Nekem nem anya kell, jó lenne, ha lenne egy nagynénim, egy unokatesóm vagy valami. Anyukánkat mi sosem láttuk, nem tudjuk, mikor ment el vagy hogyan, Apa nem mesél róla, mi meg nem kérdezzük. Persze, néha szoktunk beszélgetni róla és furábbnál furább történeteket kitalálni, hogy miért ment el és mit csinálhat most, de ennél többet nem jelent nekünk ez az egész. Akkor, még pár szó a tesóimról, Chase-ről és Adamről. Chase baromi okos, szivacsagya van, egyszerűen mindent tud, mindenről. Vele sokkal jobban lehet beszélgetni bármiről, mint Adammel, még akkor is, ha 0-24 öljük egymást. Ha komoly témáról van szó, akkor lehet rá számítani. És ő is számíthat rám. Adam. Nos. Mondjuk azt, hogy neki nem túl sok agy jutott. Egy kicsit lassú a felfogása (kb, mint egy részeg csigáé), de hamar megtalálja az összefüggéseket azon dolgok között, amik felett mi Chase-szel elnézünk (nem tudom, hogyan, de megcsinálja), szóval értékes tagja a csapatnak. Plusz, ha rádesik egy kéttonnás szekrény, akkor seperc alatt kiszabadít alóla. Röviden: a tankönyveit súlyzónak használja. Nos, ennyit a családomról. Nekem ők a mindenem és mindent megtennék értük ugyanannyira, mint amennyire ők védenének meg engem, ha bármi baj lenne.

Jó tulajdonságok
- kitartó
- gyors reflexei vannak
- segítőkész
- megbízható

Rossz tulajdonságok
- türelmetlen
- néha hamarabb cselekszik, mint gondolkozik
- makacs
- néha hiperaktív

Kedvencek
Hobbi: zenehallgatás, futás, bátyjaival való ökörködés
Kedvenc étel: mindenevő
Kedvenc ital: víz
Kedvenc tantárgy: átváltozástan
Kedvenc állat: minden állatot szeretek
Legjobb barát/barátnő: Chase és Adam
Szerelme: Szerelem? Az egy nagy hülyeség.
Vére: Vagy arany-, vagy félvérű
Pálca: 11 és fél hüvelyk, mandulafa, sárkányszívizomhúr
Bagoly neve (közös testvéreivel): Béka

Érdemes még tudni
- Kétkezes vagyok
- Nem ismerkedek szívesen, de ha valaki egyszer a szívembe lopja magát, akkor hűséges barátja vagyok.
- Nagy álmom, hogy egyszer Svédországba költözöm
- Néha kicsit kevesebbet írok a beadandókba, mint amennyit kérnek, de hozzáadok párat a szószámhoz, hogy meglegyen. (Nem, most nem ezt csináltam, egyszerűen csak pont ötszáz szó lett, ellenőrizni nem kell. Tényleg.)

Képek
Még sok évvel ezelőtt:
Brianne Stacks Acad8248b3374bc680b2759ec50a6ddc

Testvérek és legjobb barátok:
Brianne Stacks Ec17230e7b74a3f6a0a11919128413e5

Jó, erről nem tudok mit mondani:
Brianne Stacks 500px-Untitled
Vissza az elejére Go down
 
Brianne Stacks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Harry Potter Szerepjáték :: Karakterek :: Karakterek & előtörténetek-
Ugrás: